Satel Integra Control

Satel INTEGRA Control

Aplikacja do obsługi systemów alarmowych Satel integra

Obsługa central alarmowych Satel Integra jest coraz prostsza za pośrednictwem mobilnej aplikacji Integra Control 
Sterowania systemem alarmowym bazującym na centrali z serii INTEGRA INTEGRA Plus.

INTEGRA Control – wiadomości PUSH 

W nowej odsłonie aplikacji integra control oznacza również nowe funkcjonalności. 

Pierwszą z nich są powiadomienia PUSH, dzięki którym zarówno użytkownik, jak i instalator mogą otrzymywać informacje o zdarzeniach – wszystkich lub wybranych. Usługa ta działa w tle, odbiorca jest więc powiadamiany w sposób ciągły o tym, co dzieje się w systemie.

INTEGRA Control i MobileKPD

Drugą nowością jest możliwość korzystania z udostępnianej przez firmę SATEL usługi zestawiania połączeń, zapewniającej szyfrowane, w pełni bezpieczne połączenie. Umożliwia ono zdalne połączenie z centralą alarmową bez konieczności posiadania zewnętrznego adresu IP oraz wykonywania czynności związanych z konfiguracją sieci. Usługa zestawiania połączeń jest dostępna wyłącznie wtedy, gdy w systemie alarmowym zainstalowany jest moduł ETHM-1 Plus w wersji 2.02. Jeśli elementem systemu jest moduł w starszej wersji, aplikacja będzie działać, jednak ta usługa nie będzie dostępna.


Ujednolicenie wersji na Android i na iOS.

Kolejną dużą zmianą w aplikacji jest zrównanie funkcjonalności INTEGRA CONTROL w wersjach na obie platformy, na które jest dostępna, czyli na Android i na iOS. Zniwelowanie różnic między wersjami zapewni dostęp do wszystkich opcji każdemu użytkownikowi aplikacji – niezależnie od tego, w jakim systemie działa jego smartfon czy tablet.

Zobacz aplikację
w App Store App Store
Zobacz aplikację
w Google Play Google Play
Zobacz aplikację
App Store 
Zobacz aplikację
Google Play 

Aplikacja INTEGRA CONTROLjest następcą wszystkich dostępnych do tej pory wersji aplikacji MobileKPD, w tym również wersji Pro. Oznacza to, że będą one nadal działały, ale nie będą rozwijane i wspierane. Decyzja o zastąpieniu ich jedną aplikacją, która oferuje bogatszą funkcjonalność, wynika m.in. ze stale wzrastającej popularności inteligentnych systemów alarmowych zawierających elementy automatyki domowej. Dlatego INTEGRA CONTROL oferuje wygodne sterowanie funkcjami Smart Home, również z wykorzystaniem poleceń MAKRO, dzięki którym zaledwie jednym dotknięciem dedykowanej ikony na ekranie smartfona lub tabletu można uruchomić scenariusze zawierające całe sekwencje działań.

Zmianę każdej wersji MobileKPD na INTEGRA CONTROL można przeprowadzić w bardzo prosty sposób – wystarczy pobrać aktualizację. Co ważne, INTEGRA CONTROL jest aplikacją bezpłatną, a więc łatwo dostępną dla wszystkich użytkowników inteligentnych systemów alarmowych bazujących na centralach z serii INTEGRA INTEGRA Plus. Warto więc pobrać ją jak najszybciej, by móc cieszyć się jej bogatą funkcjonalnością umożliwiającą wygodne sterowanie systemem z każdego miejsca na świecie.