Security Systems - firma z branży ochrony z siedzibą w Białych Błotach koło Bydgoszczy.

Security Systems – Systemy Bezpieczeństwa z siedzibą w Białych Błotach  koło Bydgoszczy  zajmujemy się w montażem i serwisem systemów zabezpieczeń, systemów monitoringu elektronicznej ochrony mienia. 

 

Od początku naszej działalności instalujemy i serwisujemy tysiące systemów alarmowychmonitoringu cctvmonitoringu iptelewizji przemysłowej oraz systemów kontroli dostępu.

Systemy monitoringu ip, które proponujemy naszym klientom z okolic Bydgoszczy to sprawdzone i profesjonalne rozwiązania HikvisonDahua czy BCS. 

 

W ostatnich latach poszerzyliśmy naszą ofertę o elementy automatyki przemysłowej. Podążając za nowymi trendami, podnosimy jakości świadczonych usług, a co za tym idzie zadowolenia naszych klientów. 

 

Dbając o bezpieczeństwo naszych kontrahentów dobierając konfigurację sprzętową w zależności od tematyki zlecenia bazujemy na sprawdzonych markach: HikvisonDahua czy BCS  monitoringu cctv, ip. 

Monitoring ip hikvision – cyfrowa jakość kamer monitoringu o rozdzielczości nawet 12 megapikseli pozwala weryfikować obraz monitoringu zarówno w warunkach nocnych jak i dziennych. 

 

Oferowane przez naszą firmę Security Systems systemy monitoringu ip, cctv klientom z okolic Bydgoszczy, woj. Kujawsko-Pomorskie. Możemy pochwalić się, że instalujemy jak i serwisujemy sprzęt najwyższej jakości, dla poszczególnych branż.

Security Systems realizujemy zlecenia systemów bezpieczeństwa w tym przewodowych systemów alarmowychalarmów bezprzewodowychsystemów telewizji przemysłowej w oparciu o monitoring kamer ipkamer megapikselowych na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego, tj.: BydgoszczyInowrocławiaSolca KujawskiegoKoronowaŚwieciaGrudziądzaNakła nad NoteciąSzubina,ŻninaKcyni, etc.