Zestawy alarmowe Satel

Systemy alarmowe jakie proponujemy w zestawach alarmowych Satela.

System alarmowy w dzisiejszych czasach zabezpiecza chronione mienie przed kradzieżą, włamaniem czy dewastacją.

 

W dobie kryzysu na nieruchomości o charakterze mieszkań, czy domków jednorodzinnych wzrastają także obawy o bezpieczeństwo stanu posiadania. 

Zestawy alarmowe

Zestawy alarmowe przez nas oferowane różnią się od tych proponowanych przez  firmy ochroniarskie, ale niezależnie od tego, czy chroniony alarmem ma być mały domek, czy też wspaniały pałac. Oczywiście im większy obiekt, tym system alarmowy musi być bardziej rozbudowany.

Alarmy zdalnie sterowane

Zdalne sterowanie pozwala na uniknięcie problemów z alarmami związanego rozbudowanego okablowania, którego obecność, często musiała być maskowana w różny sposób.

Najnowsze rozwiązania techniczne pozwoliły dosyć skutecznie i z dobrym rezultatem uporać się z tymi problemami. 

Bezprzewodowe systemy alarmowe do domów.

Rozwiązaniem, które możemy polecić to przewodowa centrala alarmowa satel integra rozbudowana o moduł bezprzewodowy satela ABAX


Alarm w takiej konfiguracji pozwala uzyskać taką samą funkcjonalność jak przewdowowy system alarmowy satel integra. Minuesem takiego rozwiązania jest to, iż nie jest to w płeni bezprzewodowy system alarmowy. 

Jesteśmy zmuszeni do poprowadzenia okablowania do manipulatorów za pomocą których będziemy zarządzając alarmem.


Pozostałe elementy alarmu satela abax są już dostępne w wersji bezprzewodowej takie jak: czujniki włamaniowe, czujniki podczerwienizalaniakontaktrony czy detektory pożaru, etc.

Montowane przez nas alarmy głównie bazują na sprawdzonych rozwiązaniach do których zaliczamy produkty satela. 


Centrale alarmowe satela są zgodne z naszymi oczekiwaniami względem funkcjonalności alarmu a ich intuicyjna obsługa pozwala na optymalne skonfigurowanie alarmu pod każdego klienta.

Zestawy alarmowe do domu

Zestawy alarmowe do domu  oferowane na krajowym rynku są bardzo różnorodne, choć najnowocześniejsze technologie dopiero odkrywają przed społeczeństwem swoje tajemnice. Klienci także decydują się na rozwiązania najprostsze, a jednocześnie w niewygórowanej cenie, choć powszechnie wiadomo, że na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać. Każdy zestaw alarmowy ma na wyposażeniu czujki alarmowe, które załączają alarm w razie wykrycia zagrożenia. Niemniej jednak świadomość prewencyjnego działania alarmów o charakterze odstraszania powoduje, że spokój dają już nawet te najmniej zaawansowane technologicznie zestawy alarmowe domowe.

 

 

Kto ceni nie tylko wygodę, jakość i nie chce się czuć we własnym domu jak w twierdzy powinien zapoznać się z ofertą bezprzewodowy zestaw alarmowy. Dzięki temu zyska wręcz „niewidzialny” system ochrony swojego domu czy mieszkania.