AGENCJA OCHRONY BYDGOSZCZ - SECURITY SYSTEMS

Security Systems, zadaniem agnacji ochrony jest podjęcie działań związanych z zabezpieczeniem obiektu po otrzymaniu sygnałów alarmowych do Alarmowego Centrum Monitoringu

 

Profesjonalne systemy bezpieczeństwa, systemy monitoringu cctv kamer w połączeniu z systemem alarmowym pozwalają odpowiednio zabezpieczyć chroniony dom czy firmę.

 

Security Systems zajmujemy się montażem i serwisem profesjonalnych systemów bezpieczeństwa, dzięki którym agencja ochrony ma za zadanie monitorować i chronić za pośrednictwem systemów zabezpieczeń obiekty naszych kontrahentów. 

 

Ochrona elektroniczna bazująca na monitorowaniu sygnałów o zdarzeniach alarmowych przekazywanych bezpośrednio z systemów alarmowych jest najbardziej skuteczną formą ochrony zabezpieczenia mienia.

 

Większość wykonanych przez nas instalacji alarmowych podłączonych jest do centrum monitorowania alarmów agencji ochrony w Bydgoszczy.

Monitoring powiązany z uruchomieniem grup interwencyjnych agencji ochrony w przypadku wystąpienia alarmu jest rekomendowaną formą zabezpieczenia obiektu.

 

 

Monitoring systemu alarmowego podłączony do Agencji Ochrony, która po odebraniu alarmu bezpośrednio skieruje patrol interwencyjny do chronionego obiektu to najskuteczniejsza ochrona przed włamaniami czy napadem.

 

Solidna ochrona elektroniczna Security Systems w tym monitoring sygnałów alarmowych z systemów bezpieczeństwa to idealne rozwiązanie jakie proponujemy swoim klientom.

 

Dzięki solidnej realizacji usług elektronicznej ochrony Security Systems montując i serwisując systemy bezpieczeństwa u klientów z Bydgoszczy, stale podnosi jakość zabezpieczeń.  

 

Montaż nowych alarmów, czy modernizacja wcześniej zainstalowanych systemów alarmowych jako firma Security Systems solidnie realizując usługi branży ochrony wdrażamy nowe technologie chcąc właściwie zabezpieczyć obiekt przed włamaniem czy napadem.   

Solidna Agencja ochrony Security Systems z okolic Bydgoszczy

Agencja ochrony, monitoring - Security Systems​

Monitoring jako pojęcie wykorzystywane w Systemach Bezpieczeństwa, ma za zadanie niezwłocznie powiadomić ściśle określone osoby, służb ochrony, czy instytucji, o sytuacji wystąpienia potencjalnego zagrożenia w chronionym obiekcie.

 

W przypadku wywołania alarmu, system ma za zadanie powiadomienie o włamaniu, czy to napadzie odpowiednich, zidentyfikowanych w systemie osób, co pozwala na podjęcie interwencji przez agencję ochrony za pośrednictwem grup ochrony.

 

W zależności od rodzaju wywołanego zdarzenia przez system alarmowy takich jak: włamaniepożarnapadsabotażawaria, itp. pracownik monitoringu agencji ochrony przy zachowaniu odpowiednich procedur jest wstanie ocenić stopień zagrożenia, a co za tym idzie podjąć odpowiednie działania. 

 

Dyspozytor stacji monitoringu alarmów jest w stanie określić rodzaje zdarzeń alarmowych, dokładne miejsce ich wystąpienia w ochranianym obiekcie, oraz właściwie pokierować grupą interwencyjna  do miejsca wystąpienia alarmu

Coraz częściej stosowanym  zabezpieczeniem obiektu jest powiązanie monitoringu systemów alarmowych wraz z systemami monitoringu telewizji przemysłowej.

Ta forma zabezpieczenia obiektu jest coraz częściej wybierana przez klientów ceniących bezpieczeństwo oraz chcących podnieść poziom zabezpieczenia chronionego obiektu.

Należy zwrócić uwagę, iż to złodzieje i włamywacze pilnują nas a nie odwrotnie. Inwestowanie i podnoszenie zabezpieczeń w chronionym obiekcie nie powinna być traktowana jako konieczność, a wykonywanie jej systemem oszczędnościowym nie spełnia żadnych kryteriów, czy standardów, a co ważniejsze nie uchroni dobytku przed kradzieżą, czy zniszczeniem.

Powinniśmy podejść do zakupu i instalacji systemu alarmowego, jak do inwestycji na przyszłość. Skoro decydujemy się na inwestycję w system alarmowy, to dokładnie przeanalizujmy Nasze oczekiwania. Musimy zdawać sobie sprawę, iż środki wydane na zabezpieczenie powinny być proporcjonalne w stosunku do ochranianego mienia.

 

Można zadawać sobie pytanie: Po co Nam ochrona, skoro mamy ubezpieczenie

Jest wiele aspektów, których nie bierzemy pod uwagę. Pierwszym i podstawowym jest taki, że ubezpieczenie domu, warsztatu, sklepu, czy mieszkania, to nie jest ubezpieczenie od włamania, czy kradzieży. Jedno nie wyklucza drugiego, co więcej należałoby skorzystać i z jednego i drugiego. Nie dość, że posiadając system alarmowy możemy w znacznym stopniu obniżyć składkę za ubezpieczenie, to ewentualnie wypłacone ubezpieczenie, z tytułu zajścia szkody może stanowić zadość uczynienie w przypadku strat poniesionych podczas włamania, czy napadu

Zatem raz poniesione wydatki na instalację systemu alarmowego mogą zwrócić się na przestrzeni kilku lat w postaci uzyskania ulg u Naszego ubezpieczyciela. 

Ponadto należało by mieć jeszcze jeden aspekt, mianowicie taki, że w razie wystąpienia zagrożenia w postaci włamania, kradzieży, pożaru, czy napadu, czyli od momentu załączenia się alarmu w obiekcie, zostaną podjęte czynności, począwszy od wysłania do Nas patrolu interwencyjnego

 

Grupa interwencyjna wysłana z Agencji Ochrony zabezpieczy obiekt przed dalszymi skutkami bezczelnego włamania, kradzieży, czy innych zdarzeń. 

Ochrona obiektu w połączeniu z monitoringiem Agencji Ochrony nie ustrzega przed włamaniem, jej zadaniem, jest zminimalizowanie poniesionych strat, czy uniknięcie dodatkowych zniszczeń. Ich zadaniem jest również zabezpieczenie obiektu po włamaniu do czasu przyjazdu właściciela chronionego obiektu, bądź osób przez niego wskazanych i nie dopuszczenie do dalszych dewastacji.

 

 

Ochrona, Monitoring Bydgoszcz Security Systems – kontakt +48 796 605 290

Monitoring systemów alarmowych w połączeniu z grupami interwencyjnymi jest podstawową formą zabezpieczenia obiektów jaką proponujemy naszym kontrahentom.