Monitoring ip na terenie miasta Bydgoszczy

Security Systems zajmujemy się montażem i serwisem systemów monitoringu ip, kamer megapikselowych.

Monitoring Bydgoszcz

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi związane z projektowaniem, instalacją oraz uruchamianiem instalacji telewizji przemysłowej. W naszej ofercie znaleźć można systemy oparte wyłącznie na sprawdzonych produktach, pochodzących od zaufanych dostawców. Wszystkie instalacje wykonane przez naszych fachowców jak i wszystkie montowane urządzenia objęte są gwarancją.

 

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do:

– właścicieli sklepów wielkopowierzchniowych oraz galerii handlowych
– właścicieli parkingów strzeżonych
– właścicieli obiektów rekreacyjno – sportowych
– stacji benzynowych
– urzędów miast i gmin
– instytucji publicznych
– klientów indywidualnych

Nasza firma posiada wyspecjalizowaną kadrę pracowników, która pomoże w wyborze systemu monitoringu ip, kamer ip.

Kamery przemysłowe można spotkać dziś właściwie na każdym kroku. Wchodząc do marketu wiemy, że kamery nas obserwują, jadąc rowerem czy samochodem przez miasto również jesteśmy obserwowani. według statystyk, każdy człowiek znajduje się każdego dnia w co najmniej 50 kamerach…

 

 

Taki stan rzeczy ma zapewnić szeroko pojęte bezpieczeństwo. Dzięki kamerom montowanym w marketach, z półek znika zdecydowanie mniej towaru. Monitorowane ulice w miastach są tymi,na których zdecydowanie rzadziej dochodzi do rozbojów, kradzieży, pobić oraz innych przestępstw i wykroczeń. Na podstawie tych danych możemy stwierdzić, że zakup systemu monitoringu jest czymś potrzebnym i pożytecznym.

Monitoring IP

Monitoring kamer ip Bydgoszcz

Monitoring ip to pozycja w naszej ofercie skierowana dla najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość obrazu oraz rozdzielczość nagrań wynosząca 12MPix pozwala na odczytanie bardzo wielu szczegółów z nagrania.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma Security Systems zatrudnia wyłącznie doświadczonych specjalistów, którzy wykonują solidnie swoją pracę.

Działamy na terenie Bydgoszczy oraz okolicznych miejscowości w województwie kujawsko – pomorskim. Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisowaniem instalacji monitoringu. 

Zapraszamy do współpracy Security Systems

Kolejnym krokiem rozwoju systemów przeznaczonych do monitoringu jest monitoring IP (czyli Internet Protocol). W porównaniu do tradycyjnych instalacji CCTV monitoring IP charakteryzuje się zdecydowanie wyższą rozdzielczością oraz lepszą jakością obrazu.

 

 

Kamery IP pozwalają na obserwowanie otoczenia i rejestrowanie nagrań z rozdzielczością nawet 12 MPix, więc wystarczającą do oczytania numerów rejestracyjnych pojazdu, rozpoznania twarzy, a nawet koloru oczu czy cech charakterystycznych.

Monitoring IP pozwala na podglądanie obrazu online wszystkim osobom, których komputery zostały wpięte do systemu. Dzięki temu każda osoba może mieć podgląd na to, co widzą wszystkie kamery w danym miejscu.
Security Systems
Monitoring IP CCTV