Hikvision – kamery HD-TVI, TurboHD, Rejestratory IP.

Hikvision – kamery HD-TVI, TurboHD, Rejestratory IP.

Hikvision to jeden z największych producentów profesjonalnych systemów do monitoringu ipcctvmonitoringu turbo-hd, hdtvi na świecie, którego posiadamy w naszej ofercie sklepu. Hikvision systemy cctv posiadamy zaawansowane rejestratory sieciowe ip, rejestratory hybrydowe, rejestratory turbohd hd-tvi, oraz szeroką gamę kamer do monitoringu ipHikvision to nowoczesne i profesjonalnerozwiązania IP CCTVsystemów monitorowania hd-tvi. Sieciowe rozwiązania kamer ip hikvision posiadają możliwość uzyskania bardzo wysokiej jakości obrazu sięgającej do 12 mpx. Instalacje systemów monitoringu Hikvision oparte o sieć IP pozwalają budować szeroko rozwinięte i obszerne profesjonalne systemy ip cctv HikvisionSystem monitoringu Hikvision pozwala realizować nawet bardzo duże instalacje obejmujące zarówno technologię analogową w jakości TurbohdHDTVI do kilku megapikseli w połączeniu z systemami ip wykorzystując kamery ip wraz z rejestratorami ip Hikvision.

Hikvision – producent systemów monitoringu wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy posiadali już wcześniej zainstalowany klasyczny – analogowy system monitoringu. W oparciu o technologię TurboHDHDTVI pozwala uzyskać bardzo wysoką jakość obrazu, którą znamy z rozwiązań kamer sieciowych ip – kamer megapikselowych Hikvision.  

Hikvision oferuje bardzo dobrą integrację z instalacjami alarmowymi.

Hikvision Digital Technology – to firma wiodąca prym w szeroko rozumianym pojęciu systemów bezpieczeństwa, jest to jedna z najlepiej rozwijających się marek rynku dotyczącego zabezpieczeń, czego dowodem jest liczba pracowników przekraczająca 13 000 zatrudnionych, z czego 1/3 to projektanci oraz ludzie odpowiedzialni za rozwój. Korporacja pracuje na tyle prężnie że w ciągu pięciu lat pomnożyła swoje notowania trzykrotnie. Firma szybko stała się pionierem w swojej dziedzinie a ciągły progres przekłada się na jakość produkowanych technologii.

Hikvision polecane produkty:

 • Kamery IP Hikvision – Najwyższej jakości przetworniki (CMOS oraz CCD) zapewniają niesamowicie płynną wizualizację. Wysoka rozdzielczość obrazu (do 12Mpx) pozwala dostrzec każdy najmniejszy obiekt, precyzja jest jedną z największych zalet. Kamera Hikvision posiada niesamowitą prędkość odświeżania 25 klatek na sekundę dzięki czemu nic jej nie umknie, nierozłączną częścią ów systemu jest czujnik detekcji ruchu który stale rejestruje obiekt. Urządzenie posiada możliwość odsłuchu audio, ale również pozwala na komunikację głosową. Mało tego, asortyment firmy jest na tyle różnorodny iż pozwala nam dobrać odpowiedni sprzęt pod nasze zapotrzebowanie. Dwa niezależne strumienie oraz trzy metody kompresji (H.264, MPEG4, mJPEG) są tym czym producent może się poszczycić. System powiadamiania działa na zasadzie wysyłania pojedynczych klatek w formacie JPEG e-mailem lub bezpośrednio na serwer FTP. Dla ludzi którzy mają dobrze zbudowaną infrastrukturę sieciową obiektu kamera IP jest świetnym rozwiązaniem gdyż upraszcza proces instalacji dzięki swojej zgodności z PoE.

Podsumowując:

– Hikvision to wysoka rozdzielczość zapewniająca szczegółowość obrazu,

– Hikvision płynność wizji,

– Hikvision wysoka częstotliwość odświeżania,

– System Hikvision pozwalający na nadawanie oraz odbieranie dźwięku,

– Rozdzielczość obrazu kamer Hikvision do 12 Mpx

– Dwustrumieniowość wizji (Dual Stream)

– Współpraca z czujkami, modułami wykonawczymi i integracji z systemami alarmowymi,

Funkcjonalność kamer ip Hikvision :

 • Detekcja ruchu,
 • Wejście/wyjście dźwiękowe,
 • Wejście/wyjście alarmowe,
 • Współpraca z FTP

Rejestratory IP Hikvision 

Jest to kolejny wyszukany produkt marki Hikvision który współpracując z kamerami standardowymi jak i kamerami IP zapewniając zwiększone bezpieczeństwo. Wielką zaletą urządzenia jest jego uniwersalność która pozwala działać na wielu systemach takich jak IP CCTV jak i tych hybrydowych. Rejestratory zapewniają możliwość nagrywania obrazu oraz dźwięku, jednak najistotniejsze jest to że potrafią robić to w czasie rzeczywistym. Świetnym rozwiązaniem jest możliwość udostępniania informacji (dźwięk oraz obraz) zdalnie innym użytkownikom, jednak nie kończy się to wyłącznie na odbiorze informacji, będąc użytkownikiem zdalnym urządzenie pozwala na interakcję.

Podsumowując:

– Długie okresy rejestracji dzięki wsparciu dysków 8 x S-ATA, 24 TB (8 x 3 TB)

– Montaż typu RACK 19”

– Rozdzielczość rejestracji do 5 Mpx,

– Niezawodna praca – autonomiczna konstrukcja (Embedded System)

– Świetna kooperacja z systemem kamer,

– Uniwersalne urządzenie pod względem systemu,

– Możliwość udostępniania informacji innym użytkownikom,

– Rejestrowanie dźwięku oraz obrazu w czasie rzeczywistym,

Funkcjonalność:

– Rejestracja obrazu i dźwięku

– Udostępnianie obrazu i dźwięku użytkownikom zdalnym 

 • Podgląd obrazu na żywo,
 • Odtwarzanie nagrań,
 • Eksportowanie nagrań,

– Kontrolowanie zdarzeń (alarmy, detekcje itp.)

– Wykonywanie akcji zdarzeniowych w odpowiedzi na wystąpienie zdarzeń,

– Obsługa kamer obrotowych,

– Zwrotna komunikacja głosowa,

Kamery IP Hikvision :

DS-2CD2642FWD-IS Hikvision Kamera IP 

DS-2CD2642FWD-IS Hikvision Kamera IP – Jest to kamera montowana zewnętrznie typu bullet. Wbudowany przetwornik CMOS zapewnia świetną 4 megapikselową jakość obrazu. Regulacja pola widzenia jest możliwa dzięki obiektywowi zmiennoogniskowemu 2,8-12 mm. Zmniejszenie obciążenia pasma oraz zredukowanie rozmiaru pliku jest funkcją która pozwala na dłuższe nagrania, zapewnia to wspierająca kamerę technologia kompresji H.264+. Do dyspozycji są dwa niezależne strumienie i dwie metody kompresji H.264+ która redukuje rozmiary plików, zmniejsza obciążenie pasma i jest do 30% wydajniejsza niż H.264 lub MJPEG. Dla każdego ze strumieni można precyzyjnie regulować zajętość pasma w przedziale od 32 kbps do 16 Mbps.

HikVision DS-2CD2642F-IS posiada funkcję dzień/noc z mechanicznie przesuwanym filtrem podczerwieni oraz wbudowanymi diodami IR. Kamera wyposażona jest w obudowę o klasie szczelności IP66 odporną na niekorzystne warunki atmosferyczne. HikVision DS-2CD2642F-IS może być zasilana poprzez zasilacz 12V DC lub PoE. Zintegrowana funkcja PoE zgodna ze standardem 802.3af redukuje problem z okablowaniem, czyniąc DS-2CD2642FIS opłacalnym rozwiązaniem dozoru.

Cyfrowy WDR (szeroki zakres dynamiki), pozwala na realistyczne odwzorowanie zarówno ciemnych jak i jasnych obszarów w monitorowanym obrazie, a cyfrowa redukcja szumów 3D DNR niweluje efekt rozmycia obrazu. Wbudowany slot kart MicroSDSDHCSDXC do przechowywania obrazu lokalnie w kamerze będzie przydatny w sytuacjach, kiedy wystąpi problem z siecią i nie będzie możliwe nagrywanie obrazu na zewnętrznych urządzeniach. Kamera zgodna jest ze standardem ONVIF (Open Network Video Interface Forum), zapewniając współpracę urządzeń opartych na protokole IP niezależnie od marki.

DS-2CD2152F-I Hikvision Kamera IP 

DS-2CD2152F-I Hikvision Kamera IP– to zewnętrznakopułowa kamera IP posiadająca wysokiej klasy przetwornik CMOS, generujący 4-megapikselowy obraz. Kamera wspiera nową technologię kompresji H.264+, która redukuje rozmiary plików oraz zmniejsza obciążenie pasma. Do dyspozycji są dwa niezależne strumienie i dwie metody kompresji H.264+ która redukuje rozmiary plików, zmniejsza obciążenie pasma i jest do 30% wydajniejsza niż H.264 lub MJPEG. Dla każdego ze strumieni można precyzyjnie regulować zajętość pasma w przedziale od 32 kbps do 16 Mbps.

Hikvision DS-2CD2152F-I posiada funkcję dzień/noc z mechanicznie przesuwanym filtrem podczerwieni oraz wbudowanymi diodami IR. Kamera wyposażona jest w obudowę o klasie szczelności IP66 odporną na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz akty wandalizmu o stopniu odporności IK08. Hikvision DS-2CD2152F-I może być zasilana poprzez zasilacz 12V DC lub PoE. Zintegrowana funkcja PoE zgodna ze standardem 802.3af redukuje problem z okablowaniem, czyniąc DS-2CD2152F-I opłacalnym rozwiązaniem dozoru.

Kamera zgodna jest ze standardem ONVIF (Open Network Video Interface Forum), zapewniając współpracę urządzeń opartych na protokole IP niezależnie od marki.

Kamery TurboHD HIKVISION:

Kamera DS-2CE56D5T-VPIR3 Hikvision Kamera TurboHD

To profesjonalne urządzenie marki Hikvision przeznaczone do obsługi systemów monitoringu pracujących w trybie HD-TVI lub Analog. DS-2CE56D5T-VPIR3 Zyskująca na popularności, nowatorska technologia HD-TVI pozwala na przesyłanie nieskompresowanego sygnału w jakości Full HD na duże odległości przy równoczesnym zachowaniu wierności i dużej szczegółowości obrazu. Zaletą kamery jest jej nieskomplikowana, bardzo szybka do przeprowadzenia konfiguracja oraz możliwość przesyłania sygnału bez opóźnień po standardowym kablu koncentrycznym (nawet do 500 m). Zaprojektowana przez firmę Hikvison kamera została wyposażona w nowoczesny przetwornik obrazu 1/3″ Progressive Scan CMOS, który umożliwia zapis obrazu z maksymalną prędkością 25 klatek na sekundę w wysokiej jakości Full HD. Mocną stroną kamery jest jej zmiennoogniskowy obiektyw 2,8-12 mm, który gwarantuje jeszcze lepszą skuteczność pracy w warunkach o bardzo dużej zmianie oświetlenia i umożliwia dopasowanie kąta widzenia kamery do własnych potrzeb. Uzupełnieniem systemu optycznego jest mechaniczny filtr IR i promiennik podczerwieni o zasięgu 40 metrów, dzięki którym możliwa jest bezproblemowa, 24-godzinna obserwacja pożądanej sceny. Zastosowanie dwóch wyjść wideo typu BNC (HD-TVICVBS) sprawia, że kamera często znajduje zastosowanie w starszych strukturach monitoringu CCTV. Wbudowane menu OSD zapewnia łatwą konfigurację i szybki dostęp do całości dostępnych ustawień z poziomu rejestratora lub przy użyciu przewodu sygnałowego. Całość konstrukcji doskonale uzupełnia odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne i akty wandalizmu szczelna obudowa.

Kamera DS-2CE16F7T-IT Hikvision Kamera tubowa HD-TVI 3Mpx

Dzięki połączeniu atutów monitoringu IP oraz telewizji analogowej został wprowadzony produkt z linii TurboHD jakim jest DS-2CE16F7T-IT. Jest to kamera kopułowa z promiennikiem podczerwieni EXIR, z obiektywem stałoogniskowym 2,8mm, dedykowany do systemów  CCTV Turbo HD v3. Największą zaletą technologii HD-TVI jest to, że pozwala ona na przesyłanie sygnału na duże odległości bezpośrednio poprzez kabel koncentryczny lub standardową skrętkę komputerową (po zastosowaniu odpowiednich transformatorów). W pierwszym wypadku odległość między dedykowanymi urządzenia może wynosić nawet 500 m, natomiast w drugim odległość nie może przekraczać 200 m.  Z poziomu menu rejestratora jesteśmy w stanie bezproblemowo konfigurować kamery.

Funkcjonalność:

 • Rozdzielczość obrazu 3.0 megapiksela (2052 x 1536)
 • Technologia Turbo HD (HD TVI) – transmisja sygnału HD do 500m
 • Obiektyw 2.8mm
 • Promiennik IR do 20m EXIR
 • 3D DNR, BLC
 • Klasa szczelności IP66
 • Menu OSD
 • True WDR

DS-2CE56F7T-ITM Hikvision Kamera HD-TVI sufitowa 

Kamera o świetnej rozdzielczości 1920×1536 3Mpx z szybkością odświeżania 18 kl./s lub 1920×1080 z prędkością 25 kl./s. Klasa szczelności urządzenia (IP66) pozwala na zewnętrzny montaż. Stałoogniskowy obiektyw 2.8mm oraz system podczerwieni Smart IR posiadający zasięg 20m zapewniają doskonałą widoczność nawet przy bardzo słabym oświetleniu. DS-2CE56F7T-ITM Na jakość obrazu składa się również czułość wynosząca 0.01 lx. System HD-TVI odpowiedzialny za transmisję i kodowanie obrazu za pomocą skrętki(wymagane zastosowanie specjalnych transformatorów wideo) lub kabla koncentrycznego pozwala na przesyłanie wysokiej jakości obrazu sięgającej 1080p, sygnał przesyłany jest analogowo. Transmisja na żywo jest wyraźniejsza i bardziej wiarygodna ponieważ sygnał nie jest kompresowany. Brak opóźnień ze względu na częstość odświeżania klatek oraz łatwość konfiguracji systemu względem kamer IP sprawia że produkt jest idealny dla ludzi szukających wydajności z prostotą. Mechaniczny filtr podczerwieni ICR zapewnia najwyższą jakość kolorów. Rejestratory trybrydowe pozwalają na obsługę kamer HD-TVICVBS oraz IP.

Funkcjonalność:

 • Rozdzielczość kamery 1920×1536 (3 Mpix) przy 18 kl./s lub 1920×1080 przy 25 kl./s,
 • Sygnał wyjściowy w standardzie HD-TVI,
 • Czułość 0.01 lx,
 • Obiektyw 2.8 mm,
 • WDR 120 dB on/off,
 • Sterowanie menu OSD przy użyciu przewodu sygnałowego,
 • Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR),
 • Szczelna (klasa IP66) obudowa,
 • Oświetlacz podczerwieni Smart IR o zasięgu do 20 m.

DS-2CE16F7T-IT3Z Hikvision kamera tubowa HD-TVI 3Mpx 

Kamera kopułowa z promiennikiem podczerwieni EXIR, z obiektywem regulowanym 2,8mm – 12mm, dedykowany do systemów  CCTV Turbo HD v3. Największą zaletą technologii HD-TVI jest to, że pozwala ona na przesyłanie sygnału na duże odległości bezpośrednio poprzez kabel koncentryczny lub standardową skrętkę komputerową (po zastosowaniu odpowiednich transformatorów). W pierwszym wypadku odległość między dedykowanymi urządzenia może wynosić nawet 500 m, natomiast w drugim odległość nie może przekraczać 200 m. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dostarczany sygnał nie jest w żaden sposób kompresowany i przesyłany jest bez opóźnień w czasie rzeczywistym. Takie rozwiązanie ułatwia podgląd na żywo oraz pozwala na szybszą reakcję w trakcie zagrożenia, co z kolei zwiększa ogólne poczucie bezpieczeństwa.

Kamera DS-2CE16F7T-IT3Z wyposażona została w nowoczesny stałoogniskowy obiektyw 2,8 mm -12mm, który jest gwarantem dobrej ostrości i umożliwia szeroki kąt widzenia bez potrzeby dodatkowej kalibracji. Dodatkowo kamera wyposażona została w szereg przydatnych w codziennym użytkowaniu funkcji, mechaniczny filtr IR oraz skuteczny promiennik podczerwieni o zasięgu do 20 m. Całość produktu doskonale uzupełnia szczelna obudowa wykonana z odpornego na niekorzystne warunki środowiskowe materiału.

Funkcjonalność:

 • Rozdzielczość obrazu 3.0 megapiksela 2052(H)*1536(V)
 • Technologia Turbo HD (HD TVI) – transmisja sygnału HD do 500m
 • Obiektyw 2.8-12mm
 • Promiennik EXIR IR do 40m
 • WDR 120dB
 • 3D DNR, BLC
 • Klasa szczelności IP66
 • Menu OSD
 • Zasilanie: 12VDC

Hikvision Rejestrator IP NVR

DS-7604NI-E1/4P Hikvision Rejestrator IP NVR – Jest to sieciowy rejestrator służący do podglądu, monitorowania oraz zapisu danych. Jakość obrazu sięga 4Mpx a szybkość odświeżania sięga do 25kl./s dla wszystkich innych urządzeń. Produkt można nazwać w pełni samodzielnym urządzeniem ponieważ za pomocą złącza HDMI oraz VGA możemy podłączyć sprzęt do telewizora czy też monitora bez ingerencji i pośredniczenia przy tym komputera. Wejście typu PoE umożliwia nam podłączenie każdej kamery marki Hikvision, konfiguracja urządzeń aby współpracowały z rejestratorem odbywa się automatycznie.Dzięki temu iż urządzenie jest zbudowane na bazie systemu Linux’a oprogramowanie jest mniej narażone na wszelkiego rodzaju wirusy oraz błędy.

Funkcjonalność

 • Obsługa do 4 kamer IP w rozdzielczości do 6MPix,
 • Wbudowany 4 portowy switch PoE przeznaczony dla kamer marki Hikvision,
 • We/wy alarmowe: 4/1
 • Pasmo wejściowe dla nagrywania 40 Mbit/s,
 • Obsługa 1 dysku SATA o pojemności do 4 TB,
 • Jednoczesna obsługa wyjść HDMI, VGA,
 • Rozdzielczość HDMI/ VGA do 1920 x 1080 pikseli,
 • Kompresja H.264+/H.264,
 • Obsługa przeglądarek: IE, Opera, Safari,
 • Funkcja analizy obrazu VCA,
 • Zoom cyfrowy wideo w trybie podglądu na żywo lub w trybie odtwarzania,
 • Synchroniczne odtwarzanie nagrań z 4 kamer,
 • Inteligentna analizy obrazu przy współpracy z kamerami marki Hikvision (funkcje detekcji przekroczenia wirtualnej linii, wykrycie wtargnięcia do obszaru o kształcie czworokątnym),
 • Bezpłatna usługa HiDDNS,
 • Obsługa IPv4, IPv6,
 • Monitor stanu sieci LAN, kamer oraz dysków.

Hikvision Rejestratory TurboHD:

DS-7204HGHI-SH Hikvision 4-kanałowy rejestrator TURBO HD 2Mpx – Nazywana również rejestratorem trybrydowym dzięki któremu możemy zapisać obraz w systemie IP, CVBS oraz HD-TVI. Wysoka rozdzielczość do 1080p zapewniana jest dzięki systemowi transmisji i kodowania HD-TVI przez kabel koncentryczny lub też skrętkę (potrzebne do tego są transformatory wideo), analogowo jest przesyłany obraz .Szybkość odświeżania to 12kl/s, pozostałe rozdzielczości takie jak 720P / VGA / WD1 / 4CIF / CIF mają możliwość nagrywania przy 25kl./s. Posiada on łatwiejszy do skonfigurowania system niż w przypadku kamer IP. Producent wyszedł również naprzeciw osobom początkującym lub też nie znającym się na urządzeniach tego typu i przy wsparciu przeglądarek (Google Chrome, Opera, Safari) każdy jest w stanie obsługiwać rejestrator. Na przejrzystość oraz łatwość obsługi składa się również szata graficzna zaprojektowana specjalnie z myślą prostszej obsługi.

Funkcjonalność:

 • Nagrywanie w rozdzielczości 1080p przy 12 kl/s, 720p i niższe przy 25 kl/s,
 • Obsługa 4 kamer HD-TVI lub CVBS i 1 IP (maks. 1080p, marki Hikvision lub inne poprzez Onvif),
 • Obsługa przeglądarek IE, Google Chrome, Opera, Safari,
 • Kanał 0 – możliwość podglądu obrazu ze wszystkich kamer przy minimalnym wykorzystaniu sieci,
 • Jednoczesna obsługa wyjść HDMI, VGA,
 • Rozdzielczość HDMI/ VGA do 1920 x 1080 pikseli,
 • Wyszukiwanie nagrań ze zdarzeń alarmowych,
 • Funkcja analizy obrazu VCA,
 • Zoom cyfrowy wideo w trybie podglądu na żywo lub w trybie odtwarzania,
 • Synchroniczne odtwarzanie nagrań z 4 kamer,
 • Obsługa IPv4, IPv6,
 • Monitor stanu sieci LAN, kamer oraz dysków.

Oprogramowanie ip Hikvision

Oprogramowanie ip Hikvision – Obsługa systemu monitorowania IP jest wygodna dzięki dedykowanemu oprogramowaniu który może działać w trybie scentralizowanym lub rozproszonym. Działając na stanowiskach operatorskich odpowiednie aplikację zapewniają nam dostęp do obrazu oraz dźwięku w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie to ma wiele zastosowań, pozwala nam na wgląd do materiałów archiwalnych, możemy śledzić zdarzenia. Mało tego pozwala nam na interakcję w postaci manipulowania kamerami obrotowymi, sterowania urządzeniami wykonawczymi. Za pomocą wynalazku Hikvision jesteśmy w stanie administrować oraz przeprowadzać ustawienia zdalnie. Produkt jest na tyle uniwersalny, że można go używać zarówno w głównych stacjach dozoru, jak i w prostych jednostkach klienckich.

Zalety produktu:

 • Intuicyjna i przyjazna obsługa
 • Szybka i prosta instalacja
 • Stabilność i bezpieczeństwo działania
 • Wsparcie zarówno rejestratorów IP/kamer IP, jak i rejestratorów klasycznych i              hybrydowych
 • Oprogramowanie bezpłatne
 • Bezpłatne aktualizacje
 • Rodzaje: 
 • Oprogramowanie monitorowania (stacje PC)
 • Przeglądarka internetowa (stacje PC)
 • Aplikacje mobilne (urządzenia mobilne)
 • Oprogramowanie dodatkowe (stacje PC)
 • Oprogramowanie monitorowania (freeware):
 • Obserwacja obrazu w czasie rzeczywistym,
 • Monitorowanie zdarzeń,
 • Automatyczne podejmowanie czynności w reakcji na zdarzenia,
 • Odsłuch dźwięku,
 • Sterowanie kamerami obrotowymi,
 • Dwukierunkowa komunikacja głosowa,
 • Sterowanie wyjściami alarmowymi (urządzeniami wykonawczymi),
 • Odtwarzanie nagrań,
 • Przeglądanie dziennika,
 • Archiwizacja nagrań,
 • Zarządzanie ustawieniami,
 • Platformy:
 • Windows,
 • Mac OS
 • Właściwości:
 • Automatyczne wyszukiwanie rejestratorów i kamer,
 • Praca wielomonitorowa,
 • E-mapy,
 • Obsługa wielu użytkowników,
 • Wyskakujące okienka,
 • Aplikacje mobilne (freeware)

Funkcjonalność:

 • Podgląd obrazu,
 • Odsłuch dźwięku,
 • Manewrowanie kamerami obrotowymi,
 • Zawiadywanie wyjściami alarmowymi (urządzeniami wykonawczymi)
 • Rejestracja obrazu (funkcjonalność zależna od platformy)
 • Platformy:
 • Android,
 • iOS (iPhone)
 • Windows mobile,
 • Symbian (Nokia),
 • Java,
 • BlackBerry